Andy en Dina zoeken vrijwilligers voor 'Ze Zeggen Dat'

dinsdag 13 april 2021

Dina Tersago en Andy Peelman werken aan nieuw seizoen van 'Ze Zeggen Dat', het programma waarin ze proberen te achterhalen wat je nu wel en vooral níet mag geloven. En daarvoor zoeken ze nieuwe vrijwilligers!

Zin om mee te werken aan een van de experimenten die Dina en Andy opzetten in het nieuwe seizoen van 'Ze Zeggen Dat'? Schrijf je dan hier in als vrijwilliger!


DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Slag om de Schelde' (Levitate Film)

November 1944. Op het Zeeuwse Walcheren vechten tienduizenden geallieerden en Duitsers tegen elkaar. De wegen van een Nederlandse jongen die voor de Duitsers vecht, een verdwaalde Engelse gliderpiloot en een tegen wil en dank in het verzet betrokken Zeeuws meisje kruisen elkaar. Centraal staat De Slag om de Schelde, die in het najaar van 1944 plaatsvond in Zeeland en West-Brabant en waarbij meer dan 10.000 personen het leven lieten. Deze slag staat bekend als een van de belangrijkste en heftigste slagvelden in West-Europa.

'De Slag om de Schelde', film uit 2020 met oa. Gijs Blom, om 22.25 uur bij de EO op NPO 3.

Dossiers