Cerina Marchetta in shock in 'Huis Gemaakt': 'Dit heb ik nog nooit gezien!'

woensdag 12 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

In amper vier weekends tijd moeten de koppels uit 'Huis Gemaakt' de panden in Nieuwpoort, Lummen, Antwerpen en Mechelen klaarstomen voor een levensnoodzakelijke renovatie.

Muren en plafonds? Kaal. Afvoerbuizen? Geplaatst. Elektriciteitskabels? Perfect gelegd. En er is geen marge voor fouten want wie de deadline mist, mag niet starten aan de renovatie van de slaapkamer. Maar eerst komen jurylid Cerina Marchetta en werfleider Johny de ruwbouw inspecteren. Zodra Cerina en Johny de panden binnenstappen, trekken ze grote ogen. Maar wat ze in één van de technische ruimtes aantreffen, overtreft werkelijk alles. Cerina kan haar ogen niet geloven. 'O]ei, Johny. Oh… wat is dat hier allemaal? Pas op dat je niet valt. Wat is dit?! Dit heb ik nog nooit gezien. Dit is gewoon fataal. Niks is af, kijk die ventilatie! Niks!' Welke panden halen de deadline en krijgen groen licht om aan de slaapkamers te beginnen?





'Huis Gemaakt', elke dinsdag en donderdag om 20.40 uur bij VTM en op VTM GO.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo KRO-NCRV logo

Jong acteergeweld in de studio vanavond: de 23-jarige Ayana Doucouré, die in Vlaanderen doorbrak met de rol van Margaux in 'Knokke off'. In de jury: Daan Alferink en Jeroom.

'De slimste mens België', om 20.30 uur bij KRO-NCRV op NPO 3.

Dossiers