'Da's Liefde!' genomineerd voor een Emmy Award

donderdag 23 september 2021

Het VTM-programma Da's Liefde!, waarin Jens Dendoncker inzoomt op het liefdesleven van de Vlaming, is genomineerd voor een internationale Emmy award in de categorie 'non-scripted entertainment'.

In 'Da’s Liefde!' testte Jens Dendoncker de wetenschap over de heerlijke maar soms ook pijnlijke liefde aan de praktijk. Geen comedy, wel echte verhalen en mooie experimenten met bekend en niet-bekend Vlaanderen. Voor de gelegenheid trok het Antwerpse productiehuis Shelter naar West-Vlaanderen. Want geen betere locatie voor een programma over de liefde dan de Vlaamse stad van de liefde, het Venetië van het noorden: Brugge.

Sofie Peeters en Tim van Aelst van Shelter: 'We zijn ongelooflijk fier op ons team bij Shelter en host Jens Dendoncker. We zijn blij dat dit authentiek en ‘lief’ programma de jury toch is opgevallen tussen alle grote talentenjachten en kookwedstrijden. Het geeft ons de moed om ook in de toekomst originele formats te blijven ontwikkelen.'

Voor het creatieve productiehuis Shelter is dit al de indrukwekkende vijfde nominatie. Ze wonnen al drie Emmy’s voor ‘Benidorm Bastards’ in 2011, ‘Wat Als? ’in 2014 en ‘Hoe Zal Ik Het Zeggen?’ in 2018. De uitreiking vindt plaats op 22 november 2021 in New York.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

De koningin van kerst, Mariah Carey, is terug. Tijdens dit muzikale kerstspektakel kunnen fans genieten van een feestelijk liveconcert vanuit Madison Square Garden in New York. Het repertoire zit vol met haar grootste hits, waaronder de wereldwijde klassieker ‘All I Want for Christmas Is You’. Mariah wordt tijdens dit magische concert vergezeld door muzikale gasten zoals Billy Porter, Jermaine Dupri en Slick Rick, en ontvangt speciale gasten zoals Drew Barrymore en anderen voor een avond vol glitter, magie, gezelligheid en vreugde.

'Mariah Carey: Merry Christmas to All!', om 22.05 uur bij de NTR op NPO 3.

Dossiers