Deze kandidaten bijten de spits af in nieuw seizoen van 'De Slimste Mens Ter Wereld'

zondag 15 oktober 2023
Foto: Play4 - © Play Media 2023

Maandag 16 oktober start op Play4 en GoPlay het 21ste seizoen van 'De Slimste Mens Ter Wereld'. Erik Van Looy ontvangt in de eerste aflevering volgende drie kandidaten.

'Wie hydrateert perfect zijn huid en speelt virtuoos Mozart op dwarsfluit? Maar weet ook dat je voor bollen terecht kan aan het Atomium en in Brussel Zuid? Is het misschien Joost, de Nederlandse zanger met veel succes op elk festivalterrein? Hopelijk blijkt hij in onze studio geen dom blondje te zijn. Of is het Charlotte De Bruyne? Speciaal voor de eerste aflevering heb ik een topactrice gebeld en ze is mega tof ook, dus is de kans groot dat iedereen voor haar smelt. Of is het Alex Agnew? Na jaren smeken en zeuren en stalken, is hij eindelijk hier: mijn leven is compleet. Nu maar hopen dat hij iets weet.'


Verder onthult Charlotte waar ze ooit op betrapt werd, ontdekken we waarom Acid (Nathan Vandergunst) zich in het publiek bevindt en duiken Luc Appermont en Bart Kaëll op als rasechte rappers. Juryleden van dienst Jennifer Heylen en Bart Cannaerts leiden alles in goede banen.

'​De Slimste Mens Ter Wereld', vanaf 16 oktober om 21.15 uur op Play4 en GoPlay.

​Podcast 'De Slimste Mens: The Morning After'
Waar elke avond een winnaar is, valt ook het doek voor een minder fortuinlijke deelnemer. Daarom ontvangt Pieterjan Marchand elke ochtend na de feiten de pechvogel met open armen en een goedgevulde ontbijttafel in de nieuwe podcast-met-beeld 'De Slimste Mens: The Morning After'.

'De Slimste Mens: The Morning After', van dinsdag tot vrijdag, elke ochtend te bekijken en te beluisteren op GoPlay en via je favoriete podcast-app. Vanaf dinsdag 17 oktober ook te bekijken op Play4 om 17.50 uur.

DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Het Mooiste Meisje van de Klas' (AVROTROS)

Marieke heeft een gelukkige jeugd. Ze wordt gekozen tot Miss Alkmaar en werkt in de horeca en als model. Ondertussen studeert ze aan de Hogeschool voor de Kunsten in Amsterdam. Ze maakt carrière in de reclamewereld en ontmoet daar haar grote liefde, Jelle. Ze krijgen samen een dochter en vormen een prachtig gezin met de twee dochters uit Jelles vorige relatie. Het leven is een sprookje. Maar dan gebeurt het onvoorstelbare: Jelle komt om het leven tijdens een tragisch bootongeluk nabij Ibiza. Mariekes leven stort in. Met hulp van een hechte vriendenclub krabbelt Marieke uit het diepe dal, al blijft het nog elke dag vallen en opstaan.

'Het Mooiste Meisje van de Klas', om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers