Deze zomer tijdelijk extra nieuwsanker bij VTM NIEUWS

vrijdag 4 april 2025
Foto: VTM NIEUWS - © DPG Media 2024

Stef Wauters, Cathérine Moerkerke en Freek Braeckman krijgen versterking, weliswaar tijdelijk. VTM NIEUWS zal tijdens de zomermaanden door een nieuw anker gepresenteerd worden. Zo vangt VTM de afwezigheid van Birgit Herteleer op.

Huidige buitenlandreporter Jelle Frencken (41) duikt deze zomer de studio in. Hij zal Birgit Herteleer vervangen bij VTM NIEUWS tijdens haar zwangerschapsverlof. Eind vorig jaar maakte Stef Wauters bekend dat Birgit zwanger is van haar eerste kindje.

Jelle Frencken is een vaste waarde voor de kijkers van VTM NIEUWS. Zo volgt hij als buitenlandreporter als het nieuws uit Europa, van de belangrijkste verkiezingen tot elke EU-top. Wanneer Frencken zijn debuut als anker maakt, is nog niet bekend.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Rotterdam' (AVROTROS)

Stan wordt verdacht van de moord op Liesbeth Kraai. In het huis van bewaring ontmoet hij een oude bekende: Patrick Boateng, lid van de Panga Boïs. Noucha onderzoekt Stans mogelijke alibi en komt daarbij in grote problemen. Die zijn zo groot dat Dries en Carolien hun onderzoek naar een kunstroof moeten laten vallen om haar te hulp te schieten.

'Flikken Rotterdam', om 20.35 uur bij AVROTROS op NPO 1.

Dossiers