Disney+ vanaf nu beschikbaar in België

dinsdag 15 september 2020

Fans van Marvel, Star Wars en Pixar kunnen opgelucht ademhalen. Vanaf nu kunnen ze naar hun favoriete series kijken op de nieuwe streamingdienst Disney+.

Het streamingplatform van gigant Disney bundelt naast heel wat Originals de hele catalogus van films en series uit eigen stal en biedt daarnaast ook de succesvolle franchises Marvel, Star Wars én alles van Pixar aan.


Disney+ is al in heel veel landen beschikbaar en nu dus ook bij ons. Wereldwijd is het al een groot succes gebleken. Het streefcijfer was om tegen 2024 60 miljoen abonnees te hebben. Vorige maand kon het bedrijf bekendmaken dat dat cijfer al werd gehaald.

Nog dit: de langverwachte blockbuster 'Mulan', die normaal deze zomer in de bioscoop zou gedraaid hebben, is in december exclusief te zien op Disney+. Een abonnement op Disney+ kost 6,99 euro per maand.

LEES OOK: Maandag eindelijk van start: Streamz!


Lees ook:
Maandag eindelijk van start: Streamz!

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Gaan Ze Weer' (RTL 4)

Jacobien is het gekwijl van haar honden helemaal zat. Een grondige wasbeurt blijft dan ook niet uit. Bij Debbie en Paul start eindelijk de verbouwing van het schrijvershuisje. De familie Rutten brengt een bezoek aan het geliefde Polopos. De padelbanenbusiness van Julia en Rob begint goed te lopen. In Oostenrijk vindt tijdens de opening van Carolines lodge een mysterie plaats.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers