Eerste reeks 'Beau Séjour' gemist? Kijk vanaf zondag naar NPO 3

zaterdag 16 januari 2021

Op Eén is vanaf 31 januari het tweede seizoen van 'Beau Séjour' te zien. Wie de eerste reeks heeft gemist kan vanaf zondag terecht op NPO 3 voor een herkansing.

Kato Hoeven (Lynn Van Royen) wordt onder het bloed wakker in een kamer in Hotel Beau Séjour en komt tot de onthutsende ontdekking dat ze dood is. Ze vlucht en zoekt hulp maar het lijkt erop dat niemand haar kan zien. Wanneer een voorbijganger een bebloede hamer vindt, is dat het begin van een uiterst ingewikkelde speurtocht naar de moordenaar van Kato.


'Beau Séjour', vanaf zondag 17 januari om 22.30 uur op NPO 3.

Het tweede seizoen van 'Beau Séjour' start zondag 31 januari op Eén.


Lees ook:
Gene Bervoets schittert in nieuw seizoen 'Beau Séjour'

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Gaan Ze Weer' (RTL 4)

Jacobien is het gekwijl van haar honden helemaal zat. Een grondige wasbeurt blijft dan ook niet uit. Bij Debbie en Paul start eindelijk de verbouwing van het schrijvershuisje. De familie Rutten brengt een bezoek aan het geliefde Polopos. De padelbanenbusiness van Julia en Rob begint goed te lopen. In Oostenrijk vindt tijdens de opening van Carolines lodge een mysterie plaats.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers