Jeroen Meus last kookpauze in

maandag 15 juni 2020

Jeroen Meus sluit binnen twee weken de deuren van zijn Leuvense tv-keuken en keert pas in september terug op Eén. In tegenstelling tot de twee voorgaande jaren is er dit keer geen 'Dagelijkse Zomerkost'.

In 2018 was er voor het eerst een editie van 'Dagelijkse Zomerkost'. Daarin trok Meus onder meer naar Spanje en de Ardennen. Vorig jaar trok hij door Vlaanderen om er bij mensen thuis te koken.


In 2020, met een drukke sportzomer op de planning, was er geen 'Dagelijkse Zomerkost' voorzien. En hoewel de sportkalender nu maagdelijk wit is geworden als gevolg van het coronavirus heeft Eén toch geen afleveringen van het programma ingelast.

Jeroen Meus roert nog in zijn potten tot vrijdag 26 juni met op 28 juni de laatste compilatieaflevering van het seizoen en daarna gaat het gasfornuis uit tot begin september. Bij de start van het nieuwe tv-seizoen keert ook Jeroen terug met nieuwe afleveringen van het reguliere 'Dagelijkse Kost'

Bron: Het Nieuwsblad - eigen bericht

dagelijksekost

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Het drukke gezinsleven drijft Andy tot wanhoop. Voordat het gezin naar Ibiza op vakantie gaat, moeten pubers Rox en Lily nog naar de tandarts, nagelstudio en hun haar laten doen. Andy baalt ervan dat hij wordt ingezet als taxichauffeur. Nino vindt het werken in de broodjeszaak in het tankstation oersaai. Hij werkt het liefst aan zijn dj-carrière en heeft een producer ingeschakeld.

'Videoland Presenteert: Andy & Melisa', om 21.15 uur op RTL 5.

Dossiers