Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië

zaterdag 15 maart 2025

Bij TVvisie krijg je al jarenlang de kijkcijfers van de voorbije dag voorgeschoteld. Maar hoe zit dat op weekbasis? Want dagcijfers zeggen niet alles. Wat is het échte totaalcijfer van de best scorende programma's? Dat kom je elk weekend hier te weten!

Benieuwd naar de kijkcijfers van jouw favoriete programma?  We serveren je elk weekend de top 20 van de best bekeken programma's in Wallonië.


Klik hier voor de lijst!

Hoe moet je deze kijkcijfers interpreteren?

Aantal kijkers alle schermen = aantal kijkers van het volledige tv-programma op TV of Online, gewogen met hun kijkduur.

TV : Live+7+Guests+Online = aantal kijkers van 4 jaar en ouder en eventuele gasten in Wallonië en Franstalige Brussel tot 7 dagen na uitzending van het programma.

Online : het aantal kijkers is hier gebaseerd op het aantal gemeten toestellen, mee-kijkers worden dus niet meegerekend. Het gedeelte Online bevat op dit moment TV-programma’s en (sinds 1/1/2021) fragmenten van TV-programma’s die bekeken kunnen worden tot 7 dagen nà de TV-uitzending.

1ste scherm (TV) - Aantal kijkers = het gemiddelde aantal kijkers van het volledige programma op TV (= rating)

Klik hier voor de kijkcijfers van Vlaanderen.

Download ook de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


Lees ook:
Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
Bron: CIM

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

NTR logo V3

Sinds 2014 wordt het concert georganiseerd in de gemeente waar koning Willem-Alexander, koningin Máxima en de koninklijke familie Koningsdag vieren. Centraal staat dit jaar het ensemble Pynarello. Zij hebben bijzondere arrangementen gemaakt van o.a. Telemann en Mozart. Ook begeleiden zij bijna alle overige musici: het Achterhoekse collectief De Niemanders, dat een stem geeft aan mensen die vaak niet gezien worden, de Doetinchemse zangeres Emma Luca, die geldt als een grote belofte, singer-songwriter en musicoloog Shishani en pianist Caspar Vos.

'Het Koningsdagconcert', om 20.30 uur bij de NTR op NPO 2.

Dossiers