Koen en Tineke van 'De Buurtpolitie' patrouilleren bij VTMKZOOM

Vanaf zondag 3 september patrouilleert 'De Buurtpolitie' ook bij VTMKZOOM. In het nieuwe programma 'De Buurtpolitie – Extra' blikken inspecteur Koen en hoofdinspecteur Tineke van maandag tot donderdag terug op hun gekste, grappigste en spannendste avonturen samen.
Tussen hun politiewerk door, aan de koffietafel of tijdens een wandeling met hond Barry, mijmeren Koen en Tineke over hun voorbije interventies, die ze van veel commentaar voorzien. Samen met de kijker halen ze zo herinneringen op. Fans van het VTM-programma 'Echte Verhalen: De Buurtpolitie' leren het populaire duo op die manier nóg beter kennen en krijgen bovendien heel wat informatie en inzicht over hoe de agenten precies te werk zijn gegaan in het verleden.
'De Buurtpolitie - Extra', vanaf zondag 3 september om 8.40 uur, daarna elke zondag om 8.00 uur. Vanaf 4 september, van maandag tot donderdag een dubbelaflevering om 17.30 uur.
DOSSIER: Najaar 2017: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossier- Bekijk de eerste beelden van 'Campus 12' (Ketnet)
- Nieuw op Canvas: 'Strafpleiters' met Gilles De Coster
- Nieuw op VTM: 'Ge Hadt Erbij Moeten Zijn'
- Nieuwe docureeks 'Het Gezin' binnenkort op Eén
- Ontdek alle deelnemers van 'Steracteur Sterartiest'
- Nieuwe gezichten voor Cédric en Jelle in 'Familie'
- Nieuw op Ketnet: 'Biba & Loeba'
- Eén volgt vader Sven en zoon Thibau Nys in de wereld van het veldrijden
- Eerste aflevering van 'Die Huis' met Sabine Hagedoren
- Ketnet trapt najaar af tijdens de Ketnet Kick-off