#LikeMe gaat door: seizoen 7 aangekondigd

Goed nieuws voor fans van #LikeMe! De cast was vanochtend te gast bij 'Radio 2 Weekwatchers' en had daar een mooie verrassing in petto. De populaire reeks krijgt namelijk een zevende seizoen. Dat zal in het voorjaar van 2027 te zien zijn op Ketnet en VRT MAX.
Ook live valt er deze paasvakantie heel wat te beleven voor de fans. Op zaterdag 11 april staat #LikeMe maar liefst drie keer in de Lotto Arena. Voor deze shows van #LikeMe in Concert 2026 zijn er nog tickets beschikbaar via Ketnetvoorouders.be.
En er is nog meer voor wie geen genoeg krijgt van Mia en haar vrienden. Van 4 april tot en met 31 augustus 2026 kan je in Westende-Bad (Middelkerke) deelnemen aan de #LikeMe Walk & Play. Tijdens deze interactieve wandeling trek je langs herkenbare locaties uit de reeks en beleef je het verhaal op een unieke manier.
http://www.VRTMAX.be
Meer artikels over Ketnet
Meer artikels over Fabric Magic










