Olivier Deschacht doet inbraakalarm afgaan in 'Special Forces'

maandag 10 juni 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Tijd voor D-day! Het eind van de Special Forces-opleiding is in zicht en de eindmissie staat voor de deur. Daarin moeten de rekruten alles wat ze tot nu toe geleerd hebben, toepassen in de praktijk.

In het scenario van de eindmissie bevinden de rekruten zich in vijandelijk gebied. Ze worden individueel gedropt en moeten via coördinaten op zoek gaan naar een contactpersoon voor de overhandiging van explosieven. Nummer 3 aka Olivier Deschacht start aan de oriëntatieopdracht en schiet als een speer uit de startblokken, al vergeet hij zichzelf eerst te oriënteren op de kaart. 'Hij loopt rond als een kip zonder kop', klinkt het bij de chefs. Per vergissing ziet hij een huis op privédomein aan als plaats van de afspraak. En op de kop toe laat hij ook nog eens onvoorzien een alarm afgaan. Halsoverkop moet iedereen het terrein verlaten voor ze in de problemen komen… 'We moeten uiteraard ons zo ongezien mogelijk bewegen. We zijn vaak met een heel klein team, dat maakt dat we heel kwetsbaar zijn', klinkt het bij Chef Blom. Betekent dit het eind van Oliviers 'Special Forces'-avontuur op een haar van de finish?



'Special Forces', maandag 10 juni om 21.15 uur bij VTM en volledig te bekijken bij Streamz.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers