Oproep: Lieve Blancquaert zoekt Vlamingen voor special 'Knuffels na corona'

Heel veel Vlamingen staan te popelen om - vanaf wanneer het mag - opnieuw uit hun kot te komen en mensen van dichtbij te ontmoeten. Ook fotografe Lieve Blancquaert kijkt erg uit naar dat moment.
Daarom werkt ze voor Eén aan de special Knuffels na corona, waarin ze de eerste knuffel of ontmoeting die mensen na de coronamaatregelen weer hebben, vastlegt op foto. Want dat wordt een moment om nooit te vergeten.
Lieve lanceerde net haar oproep om je in te schrijven voor deze bijzondere aflevering. Iedereen mist wel iemand in deze tijden: ouders, kinderen, kleinkinderen, het lief, de beste vriend of vriendin, een bijzondere collega ... Vlamingen die ontzettend uitkijken naar het moment dat ze elkaar terug mogen vastpakken en knuffelen, en dat bijzondere moment willen delen met Lieve en de Eén-kijkers, kunnen zich inschrijven via een.be/knuffelsnacorona voor 1 juni.
De special Knuffels na corona is later te zien op Eén.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- 'Blind Getrouwd 2026': zo gaat het nu met de koppels!
- ‘Geld Gezocht’ keert terug: Kristel Verbeke en Kamal Kharmach zoeken nieuwe gezinnen
- Annemie Struyf zoekt deelnemers voor nieuw programma
- Axel Daeseleire zoekt nieuwe verhalen voor 'Erfgenaam Gezocht' op VTM
- Ook Candice Martens krijgt tweede kans in gloednieuwe reeks 'Blind Getrouwd: Second Chance'
- Lieven Scheire zoekt publiek voor gloednieuw spelprogramma met zes bekende Vlamingen
- Ellen Callebout gaat voor gloednieuw Play-programma op zoek naar bijzondere huisdieren en unieke dierenverhalen
- Niels Destadsbader zoekt publiek voor nieuw seizoen 'Ik vraag het aan'
- Nog voor huidige seizoen is afgelopen: VTM onthult al eerste deelnemers van nieuwe 'B&B Zoekt Lief'
- Ruben Van Gucht zoekt publiek voor nieuwe VTM-talkshow 'Happy Hour'













