Play7 wordt vanaf 1 december PlayXMAS

dinsdag 5 november 2024

Al jaar en dag pakt Play7 uit met een uitgebreid aanbod aan kerstfilms tijdens de kerstdagen en dat is ook dit jaar niet anders. Maar deze kerstperiode jinglet Play7 nóg meer all the way, want vanaf 1 december wordt Play7 omgetoverd tot PlayXMAS!

Zoals elk jaar kunnen kerstfans terecht op hun favoriete kerstzender, met dit jaar dus een kers(t)verse naam. We tellen samen af naar kerst met de gezelligste kerstfilms afgewisseld met een knisperend haardvuur.


I’ts beginning to look a lot like Christmas is deze kerstperiode dus een understatement, nu ook Play uitpakt met een magische kerstzender. Onder het motto 'Christmas isn't just a day, it's a state of mind' zal de Vlaamse kijker de hele dag door kunnen genieten van een zalig kerstgevoel. Naast de dubbele portie kroketten aan de kersttafel, zal Kijkend Vlaanderen duimen en vingers kunnen aflikken van een dubbele portie kerstfilms. PlayXMAS zal zorgen voor hét fonkelende kerstlichtje in deze donkere dagen.

Kan je niet wachten om de kerstsfeer nu al op te snuiven? Met nog exact amper 50 dagen te gaan tot Kerstmis zelf, kan je nú al genieten onder een warm fleecedekentje van de warmste kerstfilms op GoPlay.

PlayXMAS, vanaf 1 december een op het kanaal van Play7.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

NTR logo V3

Porno kijken is volgens veel seksuologen voor de meeste jongeren onderdeel van hun seksuele ontwikkeling en geeft dus ook geen problemen. Maar uit onderzoek blijkt dat een bepaalde groep jongeren wel gevoelig is voor herhaalde blootstelling aan porno. Ze escaleren. Om steeds weer opgewonden te raken, gaan ze op zoek naar steeds extremer materiaal. In sommige gevallen zelfs strafbare beelden zoals seksueel misbruik van kinderen, ook al hebben ze verder geen seksuele gevoelens voor minderjarigen. Hoe kunnen afgegleden jongeren worden geholpen? Er wordt hiertoe onder meer geëxperimenteerd met nieuwe behandelingen, waaronder de inzet van EMDR.

'Focus', om 20.50 uur bij de NTR op NPO 2.

Dossiers