Telenet schrapt sportzender Play Sports Open

donderdag 11 juli 2024

Het is over en uit voor de gratis sportzender Play Sports Open. Telenet schrapt het sportkanaal dat sinds 2021 exclusief voorbehouden was voor zijn klanten. Op 13 augustus gaat de stekker er definitief uit, schrijft de krant 'Het Nieuwsblad'.

Via Play Sports Open toonde Telenet wat er te beleven was op zijn betalende sportkanalen. Naast documentaires en talkshows was er ook af en toe live Formule 1 of een voetbalwedstrijd te zien.

Toch blijven de Telenetklanten niet op hun honger zitten. Het gratis sportaanbod verhuist immers naar Play6. Telenet belooft 'quasi dezelfde sportbeleving' op Play6. Naast de realityprogramma's, films en series die nu al te zien zijn op het Play-kanaal komt daar nu sport bij. Op donderdag brengt Play6 wedstrijden uit de UEFA Europa League en de Conference League, op zaterdagen zijn de Formule 1-kwalificatieritten te zien. De populaire podcasts MIDMID en The Paddock krijgen eveneens onderdak bij Play6.

Het opdoeken van Play Sports Open is dan ook goed nieuws voor niet Telenet-klanten. Zij kunnen Play6 wel kijken of kunnen alles stream via GoPlay.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kopen Zonder Kijken' (RTL 4)

Na het onverwachte verlies van haar man moet Jolien haar grote huis verkopen. Samen met haar zoon Tijn zoekt ze met spoed een nieuwe woning. Haar belangrijkste wens: genoeg ruimte voor haar grote en hechte gezin. Bob en Alex nemen de zoektocht over en Leonie ter Braak verrast haar.

'Kopen Zonder Kijken', om 22.25 uur bij RTL 4.

Dossiers