'Terzake' en 'De Afspraak' starten tv-seizoen in oud decor

woensdag 30 augustus 2023
Foto: Canvas - © VRT 2019

Voorlopig zullen de duidingsprogramma's 'De Afspraak' en 'Terzake' op VRT CANVAS nog te zien zijn vanuit het oude decor. Dat weet Het Nieuwsblad. De opbouw van de nieuwe studio blijkt vertraging te hebben opgelopen.

Voorlopig nog geen nieuw decor voor 'De Afspraak' en 'Terzake'. In juni werd daar gewag van gemaakt. Er zou een hoogtechnologisch decor komen met een indrukwekkende ledwand. Maar de bouw van dit technisch hoogstandje heeft vertraging opgelopen. Hierdoor is alles niet tijdig klaargeraakt voor de start van het nieuwe seizoen, maandag 4 september.


Dus zijn de duidingsprogramma's op VRT CANVAS nog even genoodzaakt om de oude, bestaande, decors te gebruiken. Het is niet bekend wanneer de nieuwe studio dan wel in gebruik kan worden genomen.

Bron: Het Nieuwsblad

DOSSIER: Najaar 2023: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VPRO logo

Er leven in Amerika volgens het World Wildlife Fund meer tijgers in gevangenschap dan dat er in de rest van de wereld in het wild rondlopen. Louis Theroux ontmoet mensen die tijgers, leeuwen en chimpansees in hun achtertuin houden. Hij wil weten waarom deze mensen zulke gevaarlijke beesten als huisdier hebben en vraagt zich af of deze beesten in het wild niet beter af zijn.

'Louis Theroux: Beware of the Tiger', om 22.55 uur bij de VPRO op NPO 3.

Dossiers