'This is the rhythm of the night'! Zo start het nieuwe seizoen 'Dancing With The Stars'

zondag 9 maart 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

VTM is klaar voor de start van 'Dancing With The Stars'. De celebs, professionele dansers, hosts én juryleden openen de dansvloer vanavond samen met een knaller van een groepschoreografie. Kan je niet wachten? Kijk nu al naar de opening van de eerste show!


'Gaat er hier eigenlijk nog gedanst worden?', vraagt presentator Peter Van den Begin zich af. Het is het startschot van een spetterende groepschoreo. De vloer is opgeboend, de discobal zweeft in de lucht en de jury hebben hun scorebordjes klaar. Dit is de openingsact van de eerste show van 'Dancing With The Stars':


'Dancing With The Stars', zondag 9 maart om 20.00 uur op VTM én VTMGO.

 

 

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Veronica logo

Dankzij de tot teletijdmachine omgebouwde DeLorean van de excentrieke wetenschapper Doc Emmett Brown kan Marty McFly terugreizen in de tijd. De jonge kerel komt terecht in het jaar 1955. De aanwezigheid van Marty gooit de toekomst danig overhoop. Wanneer hij er per ongeluk voor zorgt dat zijn toekomstige moeder verliefd wordt op hem in plaats van op zijn vader, moet Marty alles op alles zetten om hen weer verliefd op elkaar laten worden, anders wordt zijn eigen bestaan bedreigd. En ondertussen moet hij ook nog een weg terug naar de toekomst zien te vinden.

'Back to the Future', film uit 1985 met oa. Michael J. Fox, om 22.45 uur op Veronica.

Dossiers