Vrijdag nieuw op VTM: 'Billie vs. Benjamin'

donderdag 29 september 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Meteen na 'The Voice van Vlaanderen' zijn kijkers op vrijdag voortaan getuige van een bijzonder liefdesverhaal in 'Billie vs Benjamin'. De reeks start op 30 september om 21.50 uur met een dubbele aflevering.

VTM sluit zo voor het eerst in de geschiedenis haar vrijdagavond af met straffe fictie van eigen bodem.


Hoe verzoenbaar zijn politieke verschillen als je van elkaar houdt? In 'Billie vs Benjamin' ontdekt de VTM-kijker de dubieuze liefdesrelatie tussen de linkse ‘trut’ Billie en de rechtse 'lul' Benjamin. De liefde tussen hen is groot, maar hun tegenstellingen dreigen al snel nog groter te worden. Charlotte Timmers en Ward Kerremans nemen de hoofdrollen van Billie en Benjamin voor hun rekening. Jeroen Perceval vertolkt Tommie, de beste vriend van Benjamin en Joke Emmers speelt Marie, de beste vriendin van Billie. Ook zij zijn niet op hun mondje gevallen en lijken niet in het liefdesverhaal te geloven.

'Billie vs. Benjamin', vanaf vrijdag 30 september om 21.50 uur op VTM.

DOSSIER: Najaar 2022: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

NTR logo V3

Het Eurovisiesongfestival begint in de jaren 50 als een idealistisch televisie-experiment om Europese landen met behulp van muziek dichter bij elkaar te brengen. Gaandeweg sluipt de politiek echter in het festival. Aan de hand van persoonlijke verhalen van onder anderen zangeres Greetje Kauffeld, decorontwerper Roland de Groot, politicus Boris Dittrich en zangeres Edsilia Rombley, en van voorbeelden uit verleden en heden, zoals het Spanje van Franco, de onafhankelijkheidsoorlog in Angola, de oorlog in Oekraïne en de deelname van Israël, wordt duidelijk hoe muziek, politiek en nationale trots steeds opnieuw samenkomen op één podium.

'Andere tijden presenteert: Het Eurovisie Songfestival', om 21.25 uur bij de NTR op NPO 1.

Dossiers