Bijzonder 'The Osbournes: Night of Terror' op Dplay

woensdag 18 november 2020

The Osbournes gaan spoken zoeken! Met zijn vieren gaan Ozzy, Sharon, Jack en Kelly langs bij het Heritage Square Museum, een historische locatie in Los Angeles die bestaat uit meerdere oude huizen waar het schijnt te wemelen van de geesten.

Niet eerder is deze plek op tv bezocht door paranormale onderzoekers, dus de beroemde 'Family of Darkness' weet vooraf niet welke duistere zaken hen te wachten staan.


Jack en Kelly trekken de stoute schoenen aan en bezoeken de oude huizen in het holst van de nacht, terwijl ouders Ozzy en Sharon hun bewegingen monitoren vanaf base camp. Zij geven levendige feedback op de griezelige zaken die Jack en Kelly tegenkomen en hopen zo de angstige momenten van hun kinderen een beetje te bezweren. Want angstig wordt het zeker.

Jack is als paranormaal onderzoeker wel wat gewend, maar wordt ook nu weer verrast door enkele griezelige geluiden in deze bijzondere 'Night of Terror'.

'The Osbournes: Night of Terror', vanaf donderdag 19 november op Dplay.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Langs de Eel River wordt een lichaam gevonden. Sheriff Mickey Fox en haar team starten een moordonderzoek dat Edgewater diep raakt. Ondertussen zet Wes alles op het spel om de waarheid achter de moord te achterhalen.

'Sheriff Country', om 21.20 uur op NET5.

Dossiers