Dit zijn de genomineerden van de MTV Movie & TV Awards 2021

dinsdag 20 april 2021

MTV heeft de genomineerden van de MTV Movie & TV Awards 2021 bekendgemaakt! Fans kunnen vanaf vandaag stemmen op hun favorieten in 25 genderneutrale categorieŽn waaronder 'Best Kiss', 'Breakthrough Performance' en 'Best Show'.

WandaVision maakt met 5 nominaties de meeste kans op een award. Emily In Paris en The Boys hebben beide 4 nominaties binnengesleept, gevolgd door Bridgerton en Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan met beide 3 nominaties. Stemmen kan vanaf nu tot en met 30 april 2021 via vote.mtv.com. De MTV Movie & TV Awards 2021 vindt plaats tijdens het weekend van 16 & 17 mei vanuit Los Angeles.


VOLLEDIGE LIJST VAN GENOMINEERDEN, SCRIPTED:

BEST MOVIE
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan
Judas and the Black Messiah
Promising Young Woman
Soul
To All the Boys: Always and Forever

BEST SHOW
Bridgerton
Cobra Kai
Emily in Paris
The Boys
WandaVision

BEST PERFORMANCE IN A MOVIE
Carey Mulligan – Promising Young Woman
Chadwick Boseman – Ma Rainey’s Black Bottom
Daniel Kaluuya – Judas and the Black Messiah
Sacha Baron Cohen – The Trial of the Chicago 7
Zendaya – Malcolm & Marie

BEST PERFORMANCE IN A SHOW
Anya Taylor-Joy – The Queen’s Gambit
Elizabeth Olsen - WandaVision
Elliot Page – The Umbrella Academy
Emma Corrin – The Crown
Michaela Coel – I May Destroy You

BEST HERO
Anthony Mackie – The Falcon and the Winter Soldier
Gal Gadot – Wonder Woman 1984
Jack Quaid – The Boys
Pedro Pascal – The Mandalorian
Teyonah Parris – WandaVision

BEST KISS
Chase Stokes & Madelyn Cline – Outer Banks
Jodie Comer & Sandra Oh – Killing Eve
Lily Collins & Lucas Bravo – Emily in Paris
Maitreyi Ramakrishnan & Jaren Lewison – Never Have I Ever
Regé-Jean Page & Phoebe Dynevor – Bridgerton

BEST COMEDIC PERFORMANCE
Annie Murphy – Schitt’s Creek
Eric Andre – Bad Trip
Issa Rae – Insecure
Jason Sudeikis – Ted Lasso
Leslie Jones – Coming 2 America

BEST VILLAIN
Aya Cash – The Boys
Ewan McGregor – Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
Giancarlo Esposito – The Mandalorian
Kathryn Hahn – WandaVision
Nicholas Hoult – The Great

BREAKTHROUGH PERFORMANCE
Antonia Gentry – Ginny & Georgia
Ashley Park – Emily in Paris
Maria Bakalova - Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan
Paul Mescal – Normal People
Regé-Jean Page – Bridgerton

BEST FIGHT
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) – Final Funhouse Fight
Cobra Kai – Finale House Fight
The Boys – Starlight, Queen Maeve, Kimiko vs. Stormfront
WandaVision – Wanda vs. Agatha
Zack Snyder’s Justice League – Final Fight vs. Steppenwolf

MOST FRIGHTENED PERFORMANCE
Elisabeth Moss – The Invisible Man
Jurnee Smollett – Lovecraft Country
Simona Brown – Behind Her Eyes
Victoria Pedretti – The Haunting of Bly Manor
Vince Vaughn – Freaky

BEST DUO
Barb & Star Go To Vista Del Mar - Star (Kristen Wiig) & Barb (Annie Mumolo)
The Falcon and the Winter Soldier - Falcon (Anthony Mackie) & Winter Soldier (Sebastian Stan)
The Mandalorian - Din Djarin (Pedro Pascal) & Grogu
Emily in Paris - Emily Cooper (Lily Collins) & Mindy Chen (Ashley Park)
Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan - Borat Sagdiyev (Sacha Baron Cohen) & Tutar Sagdiyev (Maria Bakalova)

VOLLEDIGE LIJST VAN GENOMINEERDEN, UNSCRIPTED:

BEST DOCU-REALITY SHOW
Below Deck Mediterranean
Black Ink Crew New York
Bling Empire
Jersey Shore Family Vacation
Love & Hip Hop: Atlanta

BEST DATING SHOW
90 Day Fiancé
Ex On The Beach
Love Is Blind
Ready to Love
The Bachelorette

BEST REALITY CAST
90 Day Fiancé
Jersey Shore Family Vacation
Love & Hip Hop: Atlanta
RuPaul’s Drag Race
The Real Housewives of Atlanta

BEST COMPETITION SERIES
Legendary
RuPaul’s Drag Race
The Challenge
The Circle
The Masked Singer

BEST LIFESTYLE SHOW
Deliciousness
Fixer Upper: Welcome Home
Making The Cut
Nailed It!
Queer Eye

BEST NEW UNSCRIPTED SERIES
Bling Empire
Cardi Tries
Selena + Chef
The Real Housewives of Salt Lake City
VH1 Family Reunion: Love & Hip Hop Edition

BEST TALK / TOPICAL SHOW
A Little Late with Lilly Singh
Red Table Talk
The Breakfast Club
The Daily Show with Trevor Noah
Watch What Happens Live with Andy Cohen

BEST COMEDY / GAME SHOW
Floor Is Lava
Impractical Jokers
Kids Say the Darndest Things
Nick Cannon Presents: Wild ‘N Out
Ridiculousness

BEST HOST
Nicole Byer – Nailed It!
Rob Dyrdek – Ridiculousness
RuPaul – RuPaul’s Drag Race
T.J. Lavin – The Challenge
Tiffany Haddish – Kids Say the Darndest Things

BREAKTHROUGH SOCIAL STAR
Addison Rae
Bretman Rock
Charli D'Amelio
Jalaiah Harmon
Rickey Thompson

BEST REAL-LIFE MYSTERY OR CRIME SERIES
Catfish: The TV Show
Evil Lives Here
Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
Unsolved Mysteries

BEST FIGHT
Selling Sunset – Chrishell Stause vs. Christine Quinn
The Real Housewives of New Jersey – Jackie Goldschneider vs. Teresa Giudice
Untucked: RuPaul's Drag Race – Kandy Muse vs. Tamisha Iman
Keeping Up With The Kardashians – Kourtney Kardashian vs. Kim Kardashian West
Legendary – Law Roach vs. Guest Judge Dominique Jackson

BEST INTERNATIONAL REALITY SERIES
Acapulco Shore
Geordie Shore
Love Island (ITV)
¡Nailed it! México RuPaul’s Drag Race UK

TVvisie Extra

Ontvang onze dagelijkse nieuwsbrief in je mailbox.

Klik hier om je in te schrijven

Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Dossiers