Kijk 'Shed and Buried: Classic Cars' op Discovery

woensdag 31 juli 2024
Foto: © Discovery Benelux 2024

Henry Cole en Fuzz Townsend zijn back on the road. Dit keer struinen de bevlogen verzamelaars schuren en werkplaatsen af naar klassieke auto's om ze op te kopen, op te knappen weer door te verkopen.

Zo gaan ze in de eerste aflevering van 'Shed and Buried: Classic Cars' langs bij een verzamelaar die talloze oude Britse klassiekers heeft staan. Van een Dolomite Sprint tot een Hillman IMP en van een originele Wolseley tot een Jaguar E-type. Maar de twee worden pas echt enthousiast als ze onder een zeil een beach buggy vinden. Deze strandauto was in de jaren zeventig populair aan de Amerikaanse westkust en bestaat uit een opbouw van glasvezel bovenop een chassis van een Volkswagen Kever. Hun handen jeuken om dit unieke autootje samen met monteurs Allen en Guy terug te brengen naar zijn oude gloriedagen én om hem uit te testen. Eerst alleen nog een fraai strand vinden. En thee drinken!


'Shed and Buried: Classic Cars', vanaf donderdag 1 augustus om 20.30 uur op Discovery.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Broeders Van Rossem' (NTR)

Nederland is nog niet af. Dat wordt duidelijk wanneer Maarten en Vincent van Rossem in Eindhoven en omgeving de woningnood op de korrel nemen. Ze weven de huidige problemen en mogelijke oplossingen in elkaar met verhalen over hoe vroeger het woontekort werd bestreden. Van een lofzang op de Vinex-wijk en de onorthodoxe maatregelen gedurende de wederopbouw tot volledig 3D-geprinte huizen.

'De broeders Van Rossem', om 20.30 uur bij de NTR op NPO 2.

Dossiers