Lady Gaga brengt nieuwe album Chromatica voor het eerst tot leven tijdens de MTV Video Music Awards

vrijdag 14 augustus 2020

Niemand minder dan Lady Gaga zal tijdens de MTV Video Music Awards op 30 augustus het podium betreden. De wereldster, die maar liefst 9 keer genomineerd is, zal voor het eerst nummers van haar nieuwste album Chromatica live ten gehore brengen.

De laatste keer dat Lady Gaga optrad tijdens de VMAs was in 2013 toen ze haar single Applause debuteerde. Eerder werd al bekendgemaakt dat onder andere The Weeknd, Doja Cat, BTS, J Balvin, Maluma, Roddy Ricch en CNCO zullen optreden tijdens de VMAs. Keke Palmer is de host van de avond.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'B&B Vol Liefde' (RTL 4)

Het liefdesavontuur van Nisha Tara komt tot een emotioneel einde. Op Bonaire krijgt Fred bezoek van nieuwkomer Ellen, die direct op de proef gesteld wordt. Iris wordt in Spanje verrast door een ingrijpende beslissing van Jiry. Op Aruba onderzoekt Eline of achter Menno's humor ook de rust schuilt waarnaar ze op zoek is, terwijl Paul in Spanje merkt dat zijn gevoelens voor Marjo steeds sterker worden.

'B&B Vol Liefde', om 20.50 uur op RTL 4.

Dossiers