Miljonairs op zoek naar hun droomhuis: 'My Lottery Dream Home International' nieuw op TLC

zondag 24 november 2024
Foto: © TLC 2024

Buiten Amerika worden natuurlijk ook loten verkocht met blije miljonairs als resultaat. Daarom steekt 'My Lottery Dream Home' de oceaan over om deze gelukkigen te helpen met het vinden van hun nieuwe droomhuis.

Ze worden daarbij geassisteerd door de bevlogen Britse interieurdesigner Laurence Llewelyn-Bowen die in de nieuwe serie 'My Lottery Dream Home International' steeds drie huizen laat zien aan de kersverse Europese miljonairs.


Zoals aan Darren uit Newcastle die eventjes een pak melk ging halen voor zijn vrouw Kate, bij de kassa een kraslot kocht en toen zomaar één miljoen pond won! Nu kunnen de twee eindelijk hun kleine huis verruilen voor iets groters aan zee, met voor de kinderen elk een eigen slaapkamer. Darren wil graag iets moderns met een eigen man cave en blijft graag binnen het budget van 475.000 pond. Kate houdt juist van oudere huizen met karakter, wil een kookeiland plus walk-in closet en vindt het niet erg als dat allemaal iets meer kost. Kan Laurence een huis vinden dat aan beide woonwensen voldoet?

'My Lottery Dream Home International', vanaf maandag 25 november om 16.30 uur op TLC.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Het Holland Huis' (SBS6)

Deze week ontvangt Roxeanne Hazes de grootste artiesten in de gezelligste kroeg van Nederland, Het Holland Huis. Terwijl de glazen klinken en de gasten aanschuiven aan de bar, geniet je van spetterende optredens van Danny de Munk, Wilbert Pigmans, John West, Susanna Veldmeijer en Django Wagner. Onze hoofdgast is niemand minder dan Yves Berendse, die onder andere zijn hit 'Terug In De Tijd zingt'. Daarnaast waagt hij zich aan de Hollandse HitKwis en heeft hij een nieuw talent bij zich.

'Het Holland Huis', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers