Reportageploeg van PowNed aangevallen bij dierenasiel

zaterdag 8 augustus 2026

Een cameraploeg van omroep PowNed is aangevallen terwijl het een reportage draaide over het zogenaamde horrorasiel in het Drentse Darp. De omroep heeft aangifte gedaan van belaging.

Het dierenasiel in Drenthe is ondertussen permanent gesloten, maar was afgelopen dagen wel overal in het nieuws. Een cameraploeg van 'PowNews' ging verhaal halen, maar dat liep niet zoals gepland. 'Wanneer de confrontatie uiteindelijk toch plaatsvindt, loopt de spanning hoog op en krijgt de verslaggever zelfs bedreigingen naar zijn hoofd. Inmiddels is er aangifte gedaan', zo meldt PowNed zelf.


Volgens de verslaggever van PowNed werd de cameraploeg 'bruut aangevallen' en werd er met de camera gegooid, meldt nu.nl. Van de confrontatie werden beelden gemaakt met een mobiele telefoon. Die zijn overgemaakt aan de politie.

Bron: PowNed/nu.nl
Meer artikels over PowNed

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'St. Willebrord: Het Mirakel Van Brabant' (RTL 5)

Jessica doet er alles aan om haar winkel op tijd open te krijgen, terwijl Arjan probeert de kosten onder controle te houden. Van overal komen mensen bij Dante op zoek naar spirituele kracht, terwijl Corrie en Adri klaarstaan om Linda en Elma te verrassen. Maurice en Karina kijken reikhalzend uit naar hun huwelijk. Walter maakt zich klaar voor een spetterend optreden met de Theijkese Toppers.

'St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant', om 22.50 uur op RTL 5.

Dossiers