'Arcadia' krijgt een nieuw seizoen

zondag 26 maart 2023
Foto: Eén - © VRT 2023

De eerste aflevering is pas uitgezonden, maar nu is al beslist dat er een nieuw seizoen komt van 'Arcadia'. Dat werd zondag gemeld in 'RTL Boulevard'.

'Arcadia' is een coproductie van KRO-NCRV met de Vlaamse publieke omroep Eén. De serie is sinds vorige zondag, 19 maart, te zien op Eén en NPO 3. De kijkcijfers van de eerste aflevering waren niet spectaculair hoog, maar beide zenders zien wel brood in het genre van de dystopische tv-serie. En dus is besloten om een nieuw sezien van het programma te maken.


Regisseur van het eerste seizoen is Tim Oliehoek. Hij zegt (nog) niet betrokken te zijn bij het nieuwe seizoen van 'Arcadia'. Wie de serie dan gaat regisseren is voorlopig nog niet bekend. Ongetwijfeld volgt er binnenkort meer info.

Bron: RTL Boulevard

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs9 logo

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 20.00 uur op SBS9.

Dossiers