Boomerang wordt Cartoonito

maandag 27 februari 2023
Foto: Boomerang - © Media Tornado 2022

Boomerang, de TV-zender voor de allerkleinsten van de familie krijgt een nieuwe naam! Per 18 maart gaat de TV-zender verder onder de naam Cartoonito.

De naam is niet onbekend, want in 2022 startte de zender met een Cartoonitoblok van 7.00 tot 14.00 uur. Vanaf 18 maart kunnen kinderen de hele dag genieten van de shows die tijdens het Cartoonito-blok te zien waren zoals 'Mush Mush en de Paddestoeltjes', 'Cocomelon' en de lancering van 'Batwheels'.


BATWHEELS
PREMIÈRE 18 MAART

Nooit eerder volgden we de avonturen van de voertuigen van Batman. De première start met een 30 minuten durende special van 'Batwheels: Secret Origin of Batwheels'. Stap in om het kwaad in Gotham City te bestrijden en de stad te redden!

Ga vanaf 18 maart iedere dag mee op avontuur met 'Batwheels', alleen op Cartoonito.

Persbericht Media Tornado/Cartoonito
https://www.cartoonnetwork.nl/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs9 logo

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 20.00 uur op SBS9.

Dossiers