Documentaire 'Al 25 jaar Vrienden' te zien bij Videoland

vrijdag 13 januari 2023
Foto: Videoland - © RTL 2023

Vanaf zaterdag 14 januari is de tweedelige documentaire 'Al 25 jaar Vrienden' in zijn geheel te zien bij Videoland. Deze docu is speciaal voor het vijfentwintigjarige jubileum van de concertreeks gemaakt.

In deze documentaire worden alle ins en outs van 'De Vrienden van Amstel LIVE' uit de doeken gedaan. Van de eerste tv-uitzendingen vanuit de bruine kroeg De Heeren van Aemstel tot het audiovisuele spektakel waarvoor in Rotterdam Ahoy nu al 25 jaar alles uit de kast wordt getrokken.


Over 'Vrienden van Amstel LIVE 2023':
‘De Vrienden Van Amstel LIVE 2023', het grootste muziekspektakel van Nederland, is op zaterdag 21 januari om 20.00 uur exclusief te zien bij Videoland. In 25 jaar tijd is ‘De Vrienden van Amstel LIVE’ uitgegroeid tot het grootste muziekspektakel van Nederland. Twintig avonden lang verzorgen 28 artiesten een bijna drieënhalf uur durende jubileumshow en ruim 300.000 vrienden bezoeken dit jaar de concertreeks. Dat is een record dat voorheen in handen was van Frans Bauer en Doe Maar. Nooit eerder werd een concertzaal van deze omvang zo vaak achtereen gevuld voor een evenement.

'Vrienden van Amstel LIVE 2023', vanaf zaterdag 14 januari te zien op Videoland.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo WNL logo

De moord op een vrouw door haar (ex-)partner is veel in het nieuws. Feetje (24) weet er alles van, want toen zij tien was, bracht haar vader haar moeder om het leven. Menen-Claire Seijkens volgt Feetje in de buurt van Arnhem en gaat met haar mee naar het verleden in Zutphen. Feetje vertelt hoe ze de herinnering aan haar moeder levend houdt en hoe ze zich verhoudt tot haar vader. Hij werd veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf, iets wat voor Feetje tot de dag van vandaag onverkwikkelijk is.

'Brandmerk', om 21.25 uur bij WNL op NPO 3.

Dossiers