'Doet-ie 't of Doet-ie 't niet' keert terug op tv

maandag 12 juni 2023

RTL 4 zendt binnenkort een nieuw seizoen uit van de legendarische spelshow 'Doet-ie 't of Doet-ie 't niet'. Dat wordt gemeld in het AD. EndemolShine gaat de nieuwe versie produceren.

Ruben Nicolai mag zich binnenkort de nieuwe presentator noemen van 'Doet-ie 't of Doet-ie 't niet'. RTL 4 heeft een nieuw seizoen van de iconische show besteld en dat zou nog dit jaar worden uitgezonden. De opnames gaan al binnen enkele weken van start.


De eerste uitzending van 'Doet-ie 't of Doet-ie 't niet' dateert uit 1988 en in 1997 werd de laatste aflevering uitgezonden. Peter Jan Rens presenteerde alle afleveringen, eerst bij de VARA en daarna op RTL 4. Enkele seizoenen waren een co-productie met België. En op het commerciële VT4 werd ook een volledig Vlaams seizoen uitgezonden.

Bron: Het Nieuwsblad - ad.nl

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Wortelboer en van Rossem' (BNNVARA)

Maarten en Emma gaan op zoek naar wat ons écht gelukkig maakt in een wereld die steeds onrustiger lijkt te worden. Zit geluk in een kop truffelthee, een gewonnen pubquiz of speelgoedautootjes? Of is geluk juist maakbaar, iets wat we kunnen leren en sturen? Ze duiken in de wereld van de gelukscursussen en andere methodes die beloven ons een stap dichterbij geluk te brengen.

'Wortelboer en Van Rossem', om 20.25 uur bij BNNVARA op NPO 3.

Dossiers