Eerste beelden van nieuw seizoen 'Eating With My Ex: Going Dutch'!

donderdag 1 augustus 2024
Foto: © HBO Max 2024

Deze week werden de eerste beelden van het nieuwe seizoen 'Eating With My Ex: Going Dutch' gedeeld! Eerder werd al aangekondigd dat in het nieuwe seizoen onder andere Benjamin & Joshua ('Winter Vol Liefde'), Michella & Louisa ('Echte Meisjes In De Jungle') en Dylan & Michelle ('Ex On The Beach') al hun moed bij elkaar hebben geraapt om met hun ex-lover/friend te dineren in het 'Eating With My Ex: Going Dutch'-restaurant.

Nú zien we in de eerste beelden dat ook Beate ('De Bachelor') met haar Amerikaanse ex Scott, Dusty ('Ex On The Beach') & Marisol ('Temptation Island'), Boris ('Eny Peru') & Enzo ('Heel Holland Bakt') en Faisel ('Good Luck Guys') met zijn ex Kenzy de confrontatie opzoeken aan de 'Eating With My Ex: Going Dutch'-tafel... Aan de eerste beelden te zien, belooft het weer een juicy seizoen te worden boordevol drama!  



'Eating With My Ex: Going Dutch' is vanaf vrijdag 16 augustus wekelijks te zien op HBO Max.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo SBS6 logo

Ap en Teun organiseren een kerstdiner voor hun vrijgezelle vrienden in de Ommele. Bij de Keuters hangt dit jaar een heel andere spanning in de lucht. Mathilde staat op het punt het ouderlijk huis te verlaten. Greetje probeert na de breuk met Bert haar leven weer op te pakken. Tony en Derre vieren kerst met cadeautjes voor de kleinkinderen. Maar wat geef je de jeugd van tegenwoordig?

'Urk!', om 20.30 uur op SBS6.

Dossiers