Herinneringen aan Bassie & Adriaan zondag op NPO 1

zaterdag 6 januari 2024
Foto: AVROTROS - © Bassie Produkties & Adrina Produkties B.V. 2024

Een bijzondere portret van Bas en Aad van Toor uit met een schat aan herinneringen. 50 jaar lang hebben de broers samengewerkt. Eerst 25 jaar lang als het acrobatenduo 'The Crocksons' en daarna 25 jaar als het populaire duo Bassie & Adriaan.

Bas en Aad vertellen hoe zij hun tijd als Bassie en Adriaan hebben beleefd en wat het geheim achter het succes is. Hans Beijer als boef B100 vertelt uitvoerig over zijn belevenissen in de series. Ook Paul de Leeuw en Gert Verhulst komen aan het woord over hun samenwerking met Bassie & Adriaan.


'Bassie & Adriaan - Een schat aan herinneringen', zondag 7 januari om 18.10 uur op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Oog om Oog' (SBS)

In deze kennisquiz nemen zes kandidaten het onder leiding van Dyantha Brooks tegen elkaar op. Samen proberen ze een zo hoog mogelijke jackpot op te bouwen, maar na elke ronde moet er iemand naar huis. En wie blijft, bepaalt niet alleen de kennis, maar ook de strategie en het lot.

'Oog om Oog', om 21.30 uur op SBS6.

Dossiers