Hila Noorzai voor onbepaalde tijd bij AVROTROS

woensdag 1 november 2023
Foto: © AVROTROS 2023

Hila Noorzai is vanaf 1 november een vast gezicht bij AVROTROS. Sinds 2020 is Hila al te zien en te horen bij de omroep als vast onderdeel van het team van 'EenVandaag' en in programma's als 'De Wereld van Morgen'.

Binnenkort is de presentator te zien in verschillende nieuwe programma’s. Programma’s waarbij haar journalistieke kant tot zijn recht komt, maar waar ook haar ambitie om verhalen te vertellen en haar nieuwsgierigheid goed van pas komen.


Bart Barnas, mediadirecteur AVROTROS: 'Hila is al 3 jaar te zien en te horen bij AVROTROS en heeft zich nu voor onbepaalde tijd aan onze omroep verbonden. Daar ben ik heel blij mee want met Hila hebben we naast een goede journalist, een veelzijdige presentator in huis. Ze staat ervoor open om nieuwe formats uit te proberen en is altijd op zoek naar mooie, inspirerende en bijzondere verhalen. En hoewel ik er verder nog niets over kan zeggen weet ik dat zij niet kan wachten tot ze Nederland kan verrassen met een nieuw programma waarbij verschillende fysieke en psychologische uitdagingen centraal staan.'

Hila Noorzai: 'Een vast contract bij AVROTROS is een enorme mijlpaal in mijn carrière. Ik ben heel blij met het vertrouwen en de ruimte die ik krijg. Ruimte om, naast EenVandaag, aan spannende projecten te werken waar ik mijn nieuwsgierigheid en journalistieke interesse in kwijt kan. Daar heb ik enorm veel zin in!'

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs9 logo

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 20.00 uur op SBS9.

Dossiers