'Je Zal Het Maar Hebben Junior' is terug!

zaterdag 18 januari 2025
Foto: © BNNVARA/SimpelZodiak 2024

Kyano (11) heeft het zeldzame syndroom van Morquio, een metabole ziekte die zijn groei beïnvloedt en ervoor zorgt dat zijn botten scheefgroeien. Samen met zijn tweelingbroer maakt hij tijdens de vakanties de camping onveilig.

Raïsha zoekt hem daar op. Ook gaat Raïsha op pad met Julia (15). Julia heeft door de spierziekte Nemaline Myophatie slappe spieren, hierdoor kan ze zelf niet praten maar laat ze aan Raisha zien hoe zij toch krijgt wat ze wil! Samen struinen ze winkel na winkel af op zoek naar de mooiste oorbellen.


'Je Zal Het Maar Hebben Junior', zondag 19 januari om 19.20 uur bij BNNVARA op NPO 3.

DOSSIER: Voorjaar 2025: alle plannen, alle zenders (NL)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 2 logo

Wanneer Bert Brunninkhuis in 2009 langs een geitenboerderij fietst, raakt hij besmet met Q-koorts. Hij wordt doodziek en moet zijn leven opnieuw opbouwen. Bert vindt dat de overheid te laat ingreep en dat hij niet op tijd gewaarschuwd is voor de gevaren van Q-koorts, terwijl de risico's volgens hem al bekend waren bij de overheid. Samen met bijna driehonderd anderen spant hij een rechtszaak aan tegen de staat.

'Goliath', om 20.30 uur bij HUMAN op NPO 2.

Dossiers