Kijkers en fans van 'CHANSONS!' te gast bij oudejaarsuitzending van 'Matthijs Gaat Door'

donderdag 9 december 2021

De oudejaarsuitzending van 'Matthijs Gaat Door' staat helemaal in het teken van het Franse lied. Deze speciale aflevering wordt gepresenteerd door Matthijs van Nieuwkerk samen met Rob Kemps.

Het duo dat ook verantwoordelijk is voor de serie 'CHANSONS!' ontvangt in de studio kijkers en fans die brieven schreven naar aanleiding van de uitzendingen van Rob en Matthijs uit Parijs. Zij vertellen bijzondere verhalen, nemen filmpjes en andere memorabilia mee, hebben verzoekjes en delen standjes uit, omdat er zangers en zangeressen onbesproken zijn gebleven in de eerste serie van 'CHANSONS!'.


In de uitzending is veel archiefbeeld te zien en uiteraard wordt een aantal bekende Franse chansons in de uitzending live gespeeld en gezongen door o.a. André van Duin, Jeroen Krabbé, Racoon, Fleur en Bart Peeters. Natuurlijk onder begeleiding van de Sven Hammond Big Band.

Deze speciale uitzending van 'Matthijs Gaat Door' is te zien op 31 december om 20.30 uur bij BNNVARA op NPO 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Een Schat aan Shaffy' (AVROTROS)

Claudia de Breij, Akwasi, Karsu en Marlijn Weerdenburg beluisteren onontdekte muziek van Ramses Shaffy. Met die muzikale ideeën gaan Claudia en Akwasi direct aan de slag om een compleet nieuw, eigen nummer te maken. Samen met Chris bezoekt Claudia het voormalige huis van Shaffy waar de foto van de albumhoes van haar favoriete plaat is geschoten. Met Akwasi trekt Chris naar het zuiden. Op de toneelacademie van Maastricht maakte de rapper voor het eerst kennis met Nederlandstalige muziek en dan met name die van Ramses Shaffy. Welk effect had dat op de jonge hiphopper en op welke manier wordt hij nog steeds door de zanger beďnvloed?

'Een Schat aan Shaffy', om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.

Dossiers