'Luann and Sonja: Welcome To Crappie Lake' in 2023 te streamen op Hayu

donderdag 10 november 2022

'Luann and Sonja: Welcome to Crappie Lake' volgt socialites Luann de Lesseps en Sonja Morgan van 'The Real Housewives of New York City' wanneer ze hun koffers pakken en naar het stadje Benton, Illinois gaan.

Geheel zonder medeweten van de inwoners van Benton verrast het gemeentebestuur iedereen door 'Real Housewives' supersterren Luann en Sonja uit te nodigen om hun stadje, met bijna 7.000 inwoners, aantrekkelijker te maken. Het is een hele ervaring voor alle betrokkenen, vooral wanneer de twee uit Manhattan inchecken in het plaatselijke motel. Op verzoek van de burgemeester nemen ze de taak op zich om het moreel op te krikken en de stad nieuw leven in te blazen. Van het bouwen van een nieuwe speeltuin tot het laten opbloeien van het plaatselijke theater met verschillende voorstellingen; Luann en Sonja hebben hun handen vol aan hun nieuwe tijdelijke thuis. Of ze nu met hun blote handen in het meer naar de beroemde crappie vissen zoeken of met monster trucks door de modder gaan, één ding is zeker: Luann en Sonja aan het roer en uit hun element staat garant voor veel hilariteit.


'Luann and Sonja: Welcome to Crappie Lake' wordt geproduceerd door Jeff Jenkins Productions, in samenwerking met 3BMG. Uitvoerend producenten zijn Jeff Jenkins, Russell Jay-Staglik, Ailee O’Neill, Brandon Beck, Ross Weintraub en Reinout Oerlemans.

Stream de gloednieuwe serie 'Luann and Sonja: Welcome To Crappie Lake' op Hayu in 2023 op Hayu.

Persbericht Media Tornado/Hayu
https://get.hayu.com/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo WNL logo

De moord op een vrouw door haar (ex-)partner is veel in het nieuws. Feetje (24) weet er alles van, want toen zij tien was, bracht haar vader haar moeder om het leven. Menen-Claire Seijkens volgt Feetje in de buurt van Arnhem en gaat met haar mee naar het verleden in Zutphen. Feetje vertelt hoe ze de herinnering aan haar moeder levend houdt en hoe ze zich verhoudt tot haar vader. Hij werd veroordeeld tot vier jaar gevangenisstraf, iets wat voor Feetje tot de dag van vandaag onverkwikkelijk is.

'Brandmerk', om 21.25 uur bij WNL op NPO 3.

Dossiers