'Nacht van de Popmuziek 2023' met Leo Blokhuis, Vera Siemons en Emmely de Wilt

vrijdag 10 november 2023
Foto: NTR - © Elvin Boer 2023

Leo Blokhuis presenteert op zaterdag 11 november de achttiende editie van de 'Nacht van de Popmuziek'. Dat doet hij niet alleen, dit jaar presenteert hij met 3FM-dj Vera Siemons en Radio 2-dj Emmely de Wilt.

Samen met de kijker gaan ze op zoek naar steengoede liveregistraties. Deze beelden komen, zoals vanouds, uit het immense archief van Fenno Werkman.


Vera & Emmely
Drie uur lang kiezen Vera en Emmely samen met Leo hun favoriete nummers en de mooiste pareltjes uit de schatkamer van Fenno. Natuurlijk bespreken ze ook het popjaar 2023 en lopen ze samen de belangrijkste gebeurtenissen langs. Vera: 'Ik hoop dat ik mijn voorkeur voor hedendaagse popmuziek een toevoeging kan zijn in het programma, zoals Lana Del Rey; één van mijn favoriete liveshows van dit jaar.' Emmely: 'Ik hou van de nacht. Ik hou van muziek. En als je mij de kans geeft om die dingen te combineren met Vera en Leo dan ben ik er bij.  Oftewel enorm veel zin in!'

Ook Andrew Makkinga van Radio 2 Soul & Jazz en 3FM-dj Justin Verkijk doen ook een muzikale duit in het zakje.

Op het menu staat onder andere:
- 50 jaar disco
- Nederlands materiaal van de band Wings, met Paul McCartney
- Lana Del Rey en haar onverwachte concert in Ziggo Dome
- J.J. Cale en toetsenist Leon Russell samen op het podium
- Aandacht voor de afgelopen jaar overleden Sinéad O’Connor

Tweede scherm
'De Nacht van de Popmuziek' is interactief! Via npo3.nl/nvdp kan je reageren op de uitzending, extra informatie vinden, videomateriaal bekijken en foto's uploaden die eventueel worden getoond tijdens de uitzending. Ook is er verschillende keren in de uitzending ruimte voor de keuze van de kijker, waarbij iedereen kan stemmen op een favoriet nummer.

'Nacht van de Popmuziek', zaterdag 11 november vanaf 22.45 uur bij de NTR op NPO 3.

 

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs9 logo

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 20.00 uur op SBS9.

Dossiers