Nick, Simon en Kees nodigen Nederlandse artiesten uit in nieuw muziekprogramma 'Strandgasten'

dinsdag 14 februari 2023
Foto: AVROTROS - © HEUS 2023

In het nieuwe programma nodigen Nick, Simon en Kees verschillende gasten uit om samen muziek te maken op het Hollandse strand. Zo komen bijvoorbeeld Meau, Stef Bos, Kraantje Pappie, S10, Roxeanne Hazes, Typhoon, Goldband, Karin Bloemen en Flemming langs.

Daarbij mogen ingrediënten als een fijne strandtent, zand, zee, gezelligheid en een goed gesprek natuurlijk niet ontbreken.


[video]

Nick, Simon en Kees nodigen in acht afleveringen een bijzondere mix aan muzikale en interessante gasten uit waarmee in steeds wisselende settings en samenstellingen muziek wordt gemaakt. In de duinen een duet achter een windscherm, in de branding bij zonsondergang, achter de piano in het zand, ‘s avonds met z’n allen samen bij het haardvuur of binnen tijdens een Hollandse onweersbui. Tussendoor genieten ze van alles wat het Hollandse strand te bieden heeft: vliegeren, surfen, yoga, jeu de boules en natuurlijk lekker eten met een bijpassend drankje.

Nick, Simon en Kees zorgen met deze muzikale afleveringen vol inspirerende gesprekken, een gezonde dosis humor en gezelligheid alvast voor zomerse sferen. In de eerste aflevering zijn Kraantje Pappie, S10 en Roxeanne Hazes te gast.

Strandgasten wordt geproduceerd door HEUS en is vanaf 15 februari om 20.25 uur te zien bij AVROTROS op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo sbs9 logo

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 20.00 uur op SBS9.

Dossiers