Videoland en SBS6 lossen trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8

maandag 21 september 2026
Foto: Videoland/RTL - © Jasper Suyk 2026

De Gooische vrouwen zijn terug. Cheryl, Claire, Anouk en Roelien gaan hun eigen weg, maar blijven ondertussen onlosmakelijk met elkaar verbonden. In een nieuw seizoen waarin liefde, familie, relaties en onverwachte veranderingen hun levens flink op z'n kop zetten, worden de vier vriendinnen wederom geconfronteerd met situaties die niet altijd even makkelijk zijn op te lossen.

Want hoe goed je je leven in het Gooi ook denkt te kennen, het leven laat zich niet altijd volgens plan leiden. Het nieuwe seizoen is vanaf 11 oktober wekelijks te streamen bij Videoland en vanaf 1 november wekelijks te zien op SBS6.



'Gooische Vrouwen' wordt geregisseerd door Will Koopman en geproduceerd door ITV Studios Netherlands Drama.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Bureau Groningen' (RTL 4)

Sezgin en Yorick staan voor een lastig dilemma als een dakloze man voor overlast zorgt. Hannah, Evan en Ewout krijgen een heel andere uitdaging voor hun kiezen als ontsnapte schapen voor chaos zorgen. Ilse en Ruth belanden dan weer in een heftige situatie als een jongen met een verstandelijke beperking langs het spoor loopt.

'Bureau Groningen', om 20.30 uur op RTL 4.

Dossiers