Vijf comedians vs. complete chaos in 'Taskmaster'

Een simpele task, een tikkende klok en nul garantie dat het goed afloopt. Vanaf zaterdag 29 augustus om 21.30 uur start 'Taskmaster' bij RTL 4 en bij Videoland.
Jelka van Houten, Donny Ronny, Kim Schuddeboom, Rayen Panday en Ronald Snijders zijn de vijf comedians die zich vrijwillig in deze creatieve chaos storten. Arjen Lubach neemt als Taskmaster genadeloos de leiding en bepaalt wie er punten krijgt en waarom. Aan zijn zijde staat Diederik Smit als zijn toegewijde assistent, die nauwgezet toekijkt, bijstuurt waar nodig en kandidaten subtiel (of juist niet) de verkeerde kant op helpt.
In 'Taskmaster' krijgen de deelnemers opdrachten die nét duidelijk genoeg zijn om volledig verkeerd te interpreteren. Met beperkte middelen, hoge tijdsdruk en alle ruimte voor eigen invulling ontstaat een onvoorspelbare mix van briljante vondsten, totale mislukking en alles daartussenin. Want wie denkt dat hij het snapt, zit er meestal het verst naast.
'Taskmaster' wordt geproduceerd door Human Factor TV en is vanaf zaterdag 29 augustus om 21.30 uur te zien bij RTL 4 en te streamen bij Videoland.
DOSSIER: Najaar 2026: alle plannen, alle zenders! (NL)
volledig dossier- Vijf comedians vs. complete chaos in ‘Taskmaster’
- 'LUBACH' vanaf najaar een uur eerder te streamen bij Videoland
- Netflix kondigt releasedatum van nieuwe serie 'De Eetclub'
- Zanger Jaap Reesema presenteert 'Sing With Me'
- Wat RTL niet aandurfde: Mathijs van Nieuwkerk keert terug op televisie bij SBS6!
- Opnames nieuwe CANAL+ Original Creation 'Omerta' van start












