Vrouwelijke Truckers verleggen grenzen in 'Vlaamse Meiden die Rijden'

zondag 18 augustus 2024
Foto: © PowNed 2024

Van Amerika tot Canada en tot in de verste uithoeken van België: de Vlaamse vrouwelijke truckers zijn de queens of the road.

Vanaf 19 augustus is een nieuw seizoen van 'Vlaamse Meiden die Rijden' dagelijks om 19.30 uur te zien op NPO 3. Dit keer met nog meer avontuur, kracht en charme.


In hun imposante tien- en twintigtonners nemen de Vlaamse vrouwelijke truckers de leiding. Ze combineren hard en fysiek werk met vrouwelijke finesse en charme. Hoewel ze een minderheid vormen in de overwegend mannelijke wereld van truckers, weten de Vlaamse meiden hun mannetje te staan.

'Vlaamse Meiden die Rijden' biedt een unieke kijk in de ruige wereld van het vrachtvervoer door de ogen van vrouwen. Dit seizoen gaat verder dan ooit tevoren: twee Vlaamse dames steken de Atlantische Oceaan over en doorkruisen wekelijks duizenden kilometers in Amerika en Canada. Daarnaast volgen we negen Vlaamse vrouwelijke truckers terwijl ze goederen transporteren in België, Nederland en Duitsland.

'Vlaamse Meiden die Rijden' seizoen 3, vanaf 19 augustus dagelijks te zien om 19.30 uur op NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

Louis Theroux heeft toegang gekregen tot het Coalinga Mental Hospital in Californië, waar meer dan vijfhonderd van de meest gestoorde Amerikaanse criminelen, nl. veroordeelde pedofielen, werden ondergebracht. De meesten hebben er al een lange gevangenisstraf opzitten, maar het werd absoluut niet veilig geacht om hen vrij te laten. Daarom werden ze voor onbepaalde tijd naar hier gestuurd. Louis brengt tijd door met de patiënten die in behandeling zijn, maar worstelt met de vraag of hij zichzelf ooit kan toestaan om mannen te geloven van wie hun hele leven tot nu toe in het teken stond van teleurstelling en misleiding.

'Louis Theroux: A Place for Paedophiles', om 23.40 uur bij de VPRO op NPO 3.

Dossiers