Wie verslaat Martien Meiland in nieuw seizoen 'Wie van de 3'?

zaterdag 28 augustus 2021

In het nieuwe seizoen van 'Wie van de 3' op SBS6 is de grootste uitdaging voor de overige panelleden om Martien Meiland te verslaan. Hij won het vorige seizoen glansrijk en Britt Dekker, Najib Amhali en Raven van Dorst gaan voor de revanche.

Ze staan alle vier in de startblokken en gaan de strijd weer met elkaar aan onder leiding van Wendy van Dijk.


Wie prikt er dwars door het verhaal van de 'liegende' luchtverkeersleider of forensisch rechercheur heen en weet de juiste persoon aan te wijzen? En wie wordt er met open ogen om de tuin geleid?

Wendy van Dijk: 'We hebben het allemaal gemist en gaan weer volop genieten van het spelen van dit spel. Al ben ik de presentatrice, ik speel in stilte altijd net zo hard mee. Net als de mensen thuis!'

'Wie van de 3', in 1963 begonnen als de Nederlandse variant op het Amerikaanse tv-programma 'To Tell The Truth', wordt geproduceerd door Blue Circle.

'Wie van de 3', vanaf zondag 5 september wekelijks na 'Miljoenenjacht', om 21.30 uur op SBS6 en terug te kijken op KIJK.nl.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

In de week voor de finale lopen de emoties hoog op. Na een teleurstellende reactietest zijn twee deelnemers zichtbaar aangeslagen. Gelukkig maken de chauffeurs ook vooruitgang, maar één van hen moet toch afscheid nemen. Daarmee blijven er drie over die volgende week strijden in de finale.

'De slechtste chauffeur van Nederland', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers