Radio 2 viert 20 jaar 'Eregalerij' op donderdag 18 maart 2021

dinsdag 30 juni 2020

Radio 2 en de VRT willen ten volle van 20 jaar Eregalerij genieten en tegelijkertijd geen gezondheidsrisico's nemen. Daarom maakt Radio 2 een nieuwe datum voor 'De Eregalerij' bekend.

De feestelijke editie van 20 jaar Eregalerij - die eerder al verschoven was naar donderdag 24 september 2020 - zal doorgaan op donderdag 18 maart 2021 in Kursaal Oostende. Dit jaar worden Soulsister en Wouter Van Belle gevierd tijdens het jaarlijkse feest voor een leven vol muziek.


Tickets voor de oorspronkelijke datum blijven gewoon geldig. Iedereen die een ticket kocht wordt gecontacteerd.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Waar Debbie en Paul eerder voor een dichte deur stonden, kan de bezichtiging van een mogelijk nieuw droompaleis nu wél plaatsvinden. In Nederland maken Demi en Daniël zich klaar voor de hereniging met Elisa en Jurgen in Spanje. Jacobien en Arjen bezoeken met het hele gezin de Italiaanse stad Monopoli. Rob en Julia zijn druk met diverse projecten in en rondom hun finca op Ibiza.

'Daar Gaan Ze Weer', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers