Technische problemen verstoren de ochtend van Studio Brussel en Radio 1

donderdag 15 mei 2025
Foto: VRT - © VRT 2025

Heel wat luisteraars van de ochtendshows van Studio Brussel en Radio 1 zullen vanmorgen raar opgekeken hebben. Door technische problemen vielen presentatoren weg en werd liedjes plots gestopt. Een verklaring is er nog niet.

'De Ochtend' van Radio 1 startte normaal met het nieuws van 6 uur. Even later liep het helemaal mis. De stemmen van de presentatoren vielen weg, liedjes werden afgebroken of meermaals herhaald. Ook Studio Brussel had last van de technische problemen.

VRT laat weten dat ondertussen alles terug in orde is. Een verklaring voor de technische problemen is er nog niet.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers