'Superman' van James Gunn op HBO Max

donderdag 18 september 2025

'Superman' van regisseur James Gunn met o.a. David Corenswet, Rachel Brosnahan en Nicholas Hoult is vanaf 19 september a.s. te streamen op HBO Max.

James Gunn geeft in zijn kenmerkende stijl met een unieke mix van actie, humor en emotie zijn visie op de bekende superheld in het nieuwe DC Universe en toont een Superman die wordt gemotiveerd door mededogen en een geloof in de goedheid van de mens.


De film is een productie van Gunn en Peter Safran, de hoofden van DC Studios, en wordt door Gunn geregisseerd aan de hand van zijn eigen scenario, gebaseerd op personages van DC. Superman is een creatie van Jerry Siegel en Joe Shuster.

In de film zien we David Corenswet (Twisters, Hollywood) in een dubbelrol als Superman/Clark Kent, Rachel Brosnahan (The Marvelous Mrs. Maisel) als Lois Lane en Nicholas Hoult (de X-Men-films, Juror #2) als Lex Luthor. Daarnaast zijn er rollen voor Edi Gathegi (For All Mankind), Anthony Carrigan (Barry, Gotham), Nathan Fillion (de Guardians of the Galaxy-films, The Suicide Squad), Isabela Merced (Alien Romulus), Skyler Gisondo (Licorice Pizza, Booksmart), Sara Sampaio (At Midnight), María Gabriela de Faría (The Moodys), Wendell Pierce (Selma, Tom Clancy's Jack Ryan), Alan Tudyk (Andor), Pruitt Taylor Vince (Bird Box) en Neva Howell (Greedy People).

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Amanda Woods, eigenares van een reclamebureau in Zuid-Californië, heeft het uitgemaakt met haar vriend nadat hij is vreemdgegaan. Iris Simpkins is journaliste en woont op het Engelse platteland. Haar vriend heeft trouwplannen, maar niet met haar. Allebei hebben ze even genoeg van mannen en willen er met de eindejaarsfeesten even tussenuit. Via het internet komen de dames met elkaar in contact en ze beslissen twee weken van huis te ruilen. In de VS raakt Iris al snel bevriend met scenarist Arthur en componist Miles. Amanda maakt in Engeland kennis met Graham, de knappe broer van Iris.

'The Holiday', film uit 2006 met oa. Cameron Diaz en Jude Law, om 20.00 uur op NET5.

Dossiers