Glennis Grace en Pierre Bokma nieuw in Videoland-serie 'Sleepers'

zaterdag 23 augustus 2025
Foto: Videoland - © RTL 2025

Het derde seizoen van de met lovende recensies bekroonde Videoland Original serie 'Sleepers' wordt uitgebreid met een aantal opvallende nieuwe personages.

Pierre Bokma verrast als de meedogenloze Stanley, Glennis Grace kruipt in de huid van de tactische Joyce, Hef speelt ex-gevangene Orlando, Marie-Mae van Zuilen speelt de spontane en charmante Gaby en Hesdy Gerges maakt zijn acteerdebuut als de intimiderende Lowkick.


Naast nieuwe personages keren ook vertrouwde gezichten als Robert de Hoog, Lineke Rijxman, Hadewych Minis, Werner Kolf, Sabri Saddik en Marieke Heebink terug. Het vorige seizoen van 'Sleepers' eindigde met een zenuwslopende cliffhanger. Het derde seizoen is later dit jaar te streamen bij Videoland.

Het derde seizoen van de Videoland Original serie 'Sleepers' is later dit jaar te streamen. De serie wordt geproduceerd Fiction Valley. Regie van het derde seizoen ligt in handen van Iván López Núñez. De scenario’s zijn geschreven door Martin van Steijn en Robert de Hoog. Robert de Hoog is daarnaast ook showrunner van de serie.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Amanda Woods, eigenares van een reclamebureau in Zuid-Californië, heeft het uitgemaakt met haar vriend nadat hij is vreemdgegaan. Iris Simpkins is journaliste en woont op het Engelse platteland. Haar vriend heeft trouwplannen, maar niet met haar. Allebei hebben ze even genoeg van mannen en willen er met de eindejaarsfeesten even tussenuit. Via het internet komen de dames met elkaar in contact en ze beslissen twee weken van huis te ruilen. In de VS raakt Iris al snel bevriend met scenarist Arthur en componist Miles. Amanda maakt in Engeland kennis met Graham, de knappe broer van Iris.

'The Holiday', film uit 2006 met oa. Cameron Diaz en Jude Law, om 20.00 uur op NET5.

Dossiers