'In Your Face' terug met seizoen 3: Hoe ver laten we het komen?

dinsdag 2 december 2025

Het PowNed-programma 'In Your Face' keert terug met een splinternieuw seizoen vol confronterende en hyperrealistische sociale experimenten. Met verborgen camera's testen Jaap en Benjamin nietsvermoedende voorbijgangers door in de huid te kruipen van hufterige, manipulatieve of grensoverschrijdende types.

Zo laat het programma haarscherp zien hoe mensen reageren wanneer iemand in hun omgeving overduidelijk een grens overgaat. Want: komen we anno 2025 nog écht voor elkaar op?


In elk verborgen camera-experiment staat een ander maatschappelijk thema centraal. Dit seizoen komen onder meer chantage met naaktfoto’s, intimidatie op straat, machtsmisbruik op de werkvloer, discriminatie en grensoverschrijdend gedrag onder vrienden aan bod. Ook BN’ers zoals Filemon Wesselink, Vincent Visser, Lieke Hammink, Farja Farvardin en Sterre Koning werken mee aan de tests.

Zo zien we in de eerste aflevering dat presentator Filemon Wesselink in een koffiezaak aan het werk is op zijn laptop. Terwijl hij even naar het toilet gaat, vraagt hij omstanders of ze op zijn laptop willen letten. Zodra hij weg is, grijpt Jaap zijn kans om de laptop te stelen. Wie grijpt er in en wie niet?

'In Your Face' wordt geproduceerd door TINCAN in opdracht van PowNed en is vanaf 3 december wekelijks te zien op het YouTube-kanaal van NPO 3.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Een Schat aan Shaffy' (AVROTROS)

Claudia de Breij, Akwasi, Karsu en Marlijn Weerdenburg beluisteren onontdekte muziek van Ramses Shaffy. Met die muzikale ideeën gaan Claudia en Akwasi direct aan de slag om een compleet nieuw, eigen nummer te maken. Samen met Chris bezoekt Claudia het voormalige huis van Shaffy waar de foto van de albumhoes van haar favoriete plaat is geschoten. Met Akwasi trekt Chris naar het zuiden. Op de toneelacademie van Maastricht maakte de rapper voor het eerst kennis met Nederlandstalige muziek en dan met name die van Ramses Shaffy. Welk effect had dat op de jonge hiphopper en op welke manier wordt hij nog steeds door de zanger beďnvloed?

'Een Schat aan Shaffy', om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.

Dossiers