'Wednesday' keert terug... en ze is niet alleen

vrijdag 15 augustus 2025
Foto: © Netflix 2025

Netflix deelt de trailer van het tweede deel van het nieuwe seizoen van 'Wednesday'. Vanaf 3 september is het weer tijd om je somberheid te omarmen en Wednesday Addams te volgen op haar duistere avontuur.

Bereid je daarnaast voor op de terugkeer van een bijzonder iemand, of zoals maker, schrijver en showrunner Alfred Gough het verwoordt: 'Niemand in onze wereld is echt 'dood-dood'.' Het eerste deel van Wednesday S2 is nu te zien op Netflix, deel 2 gaat op 3 september in première. 



Over 'Wednesday' S2
Wednesday Addams (Jenna Ortega) keert terug om de gotische hallen van Nevermore Academy te doorkruisen, waar nieuwe vijanden en problemen op haar wachten. Dit seizoen moet Wednesday zich een weg banen door familie, vrienden en oude vijanden, wat zorgt voor een nieuw jaar van duistere en excentrieke chaos. Gewapend met haar kenmerkende, messcherpe humor en deadpan charme, wordt ze ook geconfronteerd met een nieuw bovennatuurlijk mysterie. Makers en showrunners Alfred Gough en Miles Millar keren terug voor het zenuwslopende tweede seizoen van 'Wednesday', samen met uitvoerend producent en regisseur Tim Burton.

'Wednesday' seizoen 2 deel 1 is nu wereldwijd te zien op Netflix, deel 2 vanaf 3 september.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Een Schat aan Shaffy' (AVROTROS)

Claudia de Breij, Akwasi, Karsu en Marlijn Weerdenburg beluisteren onontdekte muziek van Ramses Shaffy. Met die muzikale ideeën gaan Claudia en Akwasi direct aan de slag om een compleet nieuw, eigen nummer te maken. Samen met Chris bezoekt Claudia het voormalige huis van Shaffy waar de foto van de albumhoes van haar favoriete plaat is geschoten. Met Akwasi trekt Chris naar het zuiden. Op de toneelacademie van Maastricht maakte de rapper voor het eerst kennis met Nederlandstalige muziek en dan met name die van Ramses Shaffy. Welk effect had dat op de jonge hiphopper en op welke manier wordt hij nog steeds door de zanger beďnvloed?

'Een Schat aan Shaffy', om 20.25 uur bij AVROTROS op NPO 2.

Dossiers