Niels Destadsbader nog steeds gelukkig bij VRT

vrijdag 4 november 2022
Foto: Een © VRT 2021

Het werd afgelopen maanden meermaals geschreven. Waar blijven de grote projecten met Niels Destadsbader voor VRT? In Het Laatste Nieuws zegt de populaire West-Vlaming dat hij zich geen zorgen maakt en nog steeds achter zijn overstap naar de Reyerslaan staat.

Zijn stripact ten voordele van Kom op tegen Kanker zit erop. En binnenkort draaft hij op als coach in de nieuwe dansshow 'The Greatest Dancer' op Eén. In 'Eurosong' zal hij niet te zien zijn. Zit Niels Destadsbader bij de reserven van Eén? Volmondig zegt hij in Het Laatste Nieuws van niet.


'Ik heb nog super veel plannen bij de VRT in het vooruitzicht. Ik las her en der dat ik op de bank zou zitten, maar dat is absoluut niet zo', zegt Destadsbader. En hij benadrukt dat hij zich zijn overstap naar de openbare omroep nog geen moment heeft beklaagd.

Al doet slotopmerking vermoeden dat zanger/presentator toch al een blik op de toekomst werpt. 'Je weet trouwens niet hoe het kan lopen. Voor hetzelfde geld zit ik over drie jaar terug bij VTM, of ben ik dan beenhouwer. Alles kan. Maar ik ben vooral zeer gelukkig bij VRT.'

Bron: Het Laatste Nieuws


Lees ook:
Niels Destadsbader ruilt VTM opnieuw voor de VRT: 'Heel veel goesting in dit nieuw avontuur'

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Net5 logo

Amanda Woods, eigenares van een reclamebureau in Zuid-Californië, heeft het uitgemaakt met haar vriend nadat hij is vreemdgegaan. Iris Simpkins is journaliste en woont op het Engelse platteland. Haar vriend heeft trouwplannen, maar niet met haar. Allebei hebben ze even genoeg van mannen en willen er met de eindejaarsfeesten even tussenuit. Via het internet komen de dames met elkaar in contact en ze beslissen twee weken van huis te ruilen. In de VS raakt Iris al snel bevriend met scenarist Arthur en componist Miles. Amanda maakt in Engeland kennis met Graham, de knappe broer van Iris.

'The Holiday', film uit 2006 met oa. Cameron Diaz en Jude Law, om 20.00 uur op NET5.

Dossiers