'Alles in Orde!' arriveert bij de familie Ghysels

zondag 1 maart 2026
Foto: VRT 1 - © VRT 2026

Tine, Wesley, Jef en Jules zijn het 'goede doel' van hun omgeving: alle afdankertjes komen – met de beste bedoelingen – bij hen terecht, want iets weigeren?

Dat valt mama Tine zwaar. En omdat ze ook nog eens niets kan wegdoen, krijg je een huis dat, letterlijk, tot de nok gevuld is met spullen. Te veel spullen, want de overvloed zorgt soms voor spanningen. De gezinsleden vluchten van de rommel in hun hobby’s, maar da’s een vicieuze cirkel. Tijd om minstens de helft van de spullen weg te doen.


'Alles in Orde', maandag 2 maart om 20.45 uur op VRT 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo RTL 5 logo

Kees spreekt vijf Nederlandse mannen die allemaal slachtoffer zijn van één en dezelfde Tinder Swindler. Het spoor naar deze oplichtster in de liefde leidt naar Athene. Na een pittige confrontatie besluit zij Kees een interview te geven.

'Kees van der Spek Ontmaskert', om 20.30 uur op RTL 5.

Dossiers