Dit zijn de kandidaten voor de vijfde week van 'De Dag van Vandaag'

zondag 1 februari 2026
Foto: VRT1 - © VRT 2026

De vijfde week van 'De Dag van Vandaag' staat volledig in het teken van de Week van de Belgische Muziek. Drie avonden lang ontvangt Bart Cannaerts uitsluitend gasten uit de Belgische muziekwereld. Op woensdag 4 februari is er geen aflevering, want VRT 1 zendt dan de MIA's uit. Een feestweek voor muziek van eigen bodem, met quizvragen op het ritme van Belgisch talent.

Maandag 2 februari 
Siska Schoeters · Bart Peeters · Linde Merckpoel

Dinsdag 3 februari
Jelle Cleymans · Gustaph · Frank Vander Linden

Donderdag 5 februari 
Olga Leyers · Lennert Coorevits · Billie Leyers

'De Dag van Vandaag', van maandag tot en met donderdag rond 21.30 uur op VRT 1 — behalve op woensdag, met de MIA’s live op antenne. 


 


Lees ook:
Topaffiche voor de MIA's 2025 met onder meer Pommelien Thijs en Zwangere Guy

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo NPO 3 logo

Louis Theroux heeft toegang gekregen tot het Coalinga Mental Hospital in Californië, waar meer dan vijfhonderd van de meest gestoorde Amerikaanse criminelen, nl. veroordeelde pedofielen, werden ondergebracht. De meesten hebben er al een lange gevangenisstraf opzitten, maar het werd absoluut niet veilig geacht om hen vrij te laten. Daarom werden ze voor onbepaalde tijd naar hier gestuurd. Louis brengt tijd door met de patiënten die in behandeling zijn, maar worstelt met de vraag of hij zichzelf ooit kan toestaan om mannen te geloven van wie hun hele leven tot nu toe in het teken stond van teleurstelling en misleiding.

'Louis Theroux: A Place for Paedophiles', om 23.40 uur bij de VPRO op NPO 3.

Dossiers