'Dwars door de Lage Landen' komt aan in de Dendervallei

zondag 17 november 2024
Foto: VRT 1 - © VRT 2024

Arnout doorkruist de vallei van de Dender en komt aan in de Vlaamse Ardennen: het decor van de Vlaamse wielerklassiekers.

In Geraardsbergen ruilen Arnout en zijn vrienden hun stapschoenen in voor een koersfiets om de legendarische Muur te beklimmen, net zoals ontelbare wielrenners dat voor hen hebben gedaan. Langs de taalgrens gaat het verder naar Amougies. Dit kleine, landelijke dorpje is bekend als het Woodstock van de Lage Landen nadat het in 1969 overspoeld werd door 70.000 hippies. ​


'Dwars door de Lage Landen', maandag 18 november om 20.40 uur op VRT 1.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Van Onschatbare Waarde' (MAX)

Ter ere van het tienjarig jubileum keren vier verkopers terug naar Paleis Soestdijk. Met een bronzen gier, een glazen vaas, een driehonderd jaar oude klok en een paardenskelet hopen zij opnieuw de experts te verrassen.

'Van Onschatbare Waarde', om 20.35 uur bij MAX op NPO 1.

Dossiers